Contact

Contact

Heeft u een algemene vraag betreffende het European Ford Event? Stel deze via onderstaand contactformulier.

  • Vragen over het Concours kunt u rechtstreeks stellen aan Frans via frans@xrts-club.nl
  • Vragen over het Circuit kunt u rechtstreeks stellen aan Alwin via alwin@xrst-club.nl
  • Vragen over de Bedrijven kunt u rechtstreeks stellen aan Rodger via rodger@xrst-club.nl
  • Vragen over de Clublane en Club tickets kunt u rechtstreeks stellen aan Marina via clublane@xrst-club.nl
  • Vragen over de Vrijwilligers, reguliere tickets, Kofferbakverkoop en Demo’s kunt u rechtstreeks stellen aan Ronald via ronald@xrst-club.nl
  • Vragen over EFE merchandising kunt u rechtstreeks stellen aan Rob via rob@xrst-club.nl

 

Algemene vraag European Ford Event

 

Verificatie